Młodzież NarwiRocznik 2001

Rocznik 2001 o krok od ligi mazowieckiej

Dwa awansy w ciągu jednego roku stały się bardzo realną rzeczywistością dla juniorów Narwi z rocznika 2001.

W sobotę zawodnicy trenera Łukasza Malanowskiego, będący liderami I ligi okręgowej, mieli grać z wiceliderem – Wkrą Bieżuń, jednak nasi rywale nie zdołali skompletować składu na wyjazd i postanowili oddać mecz walkowerem. Dopóki nie zostanie ogłoszona oficjalna decyzja na ten temat, nie dopisujemy sobie punktów i nie otwieramy szampanów, ale jesteśmy o krok od I ligi mazowieckiej.

Juniorzy Narwi wystartowali w lidze po raz pierwszy od reaktywacji klubu na wiosnę. Wygrali wtedy zdecydowanie II ligę okręgową, wywalczając awans do I ligi okręgowej. Tutaj sytuacja bliska jest powtórki: nie licząc meczu z Wkrą Bieżuń, nasi zawodnicy odnotowali 5 zwycięstw w 5 meczach, z bilansem bramek 27 strzelonych do 7 straconych.

Do rozegrania pozostały następujące mecze:

  • 21 października (sobota), o 11:00, na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce; przeciwko GKS-owi Strzegowo (piąte, ostatnie miejsce w lidze)
  • 29 października (niedziela), o 13:00, na boisku w Opinogórze Górnej; przeciwko Opii Opinogóra (4. miejsce w lidze).

 

Zapominając na chwilę o czekających nas punktach za walkower z Bieżuniem, zapraszamy na sobotni mecz. W przypadku zwycięstwa Narew już na pewno wygra ligę i awansuje do I ligi mazowieckiej. Trener Malanowski powinien mieć do dyspozycji pełen skład, poza Michałem Nurczykiem, który dostał trzy mecze kary za czerwoną kartkę w Chorzelach (pozostały jeszcze dwa mecze pauzy). Szansę debiutu dostanie prawdopodobnie pozyskany niedawno do klubu Fabian Czajkowski, który wraca do piłki po przerwie, w której… był czołowym biegaczem naszego powiatu. Fabian poprzednio reprezentował barwy Bartnika Myszyniec i KS CK Troszyn.

Zapraszamy na mecz!