AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2001Rocznik 2002Rocznik 2003Rocznik 2004

Zapraszamy na mecze młodzieży

W najbliższy weekend spośród drużyn Narwi zagrają seniorzy oraz juniorzy z rocznika 2002. Rocznik 2001 kolejny mecz wygra walkowerem. Zapraszamy także na mecze APN Narew.

Rocznik 2001 w I lidze mazowieckiej!

Nie w taki sposób chcieli zaklepać awans do I ligi mazowieckiej juniorzy trenowani przez Łukasza Malanowskiego. Po zwyciężeniu wszystkich dotychczasowych meczów, kolejni dwaj rywale oddali mecz z nami walkowerem. Wicelider – Wkra Bieżuń  – nie zdołała zebrać składu w minionym tygodniu, a teraz zostaliśmy powiadomieni przez GKS Strzegowo, że również ten zespół nie zamierza do Ostrołęki przyjechać. Awans jednakże stał się faktem! Dodajmy, że drugi z kolei awans.

Jakby mało było kombinacji, to Opia Opinogóra, z którą kończymy ligę, postanowiła przełożyć mecz z Narwią na środę 25 października, na 15:30 (z niedzieli 29.10). Termin trochę problematyczny, bo to środek tygodnia, a mówimy o uczniach, ale trener i zespół wyrazili zgodę.


Rocznik 2002

W niedzielę zagrają za to juniorzy młodsi z rocznika 2002, prowadzeni przez Cezarego Kowalczyka. Chłopaki wyjadą do Mławy, gdzie podejmie ich zdecydowany lider rozgrywek, drużyna która nie straciła jeszcze żadnego punktu, Mławianka Mława. O punkty może być zatem ciężko.

Za tydzień kończymy ligę meczem domowym z Kryształem Glinojeck, który z kolei jest już pewny spadku. Zwycięstwo nad Kryształem powinno dać nam trzecie miejsce w tabeli końcowej.


Akademia

Grać będą także dwie drużyny Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej, występujące w lidze jako APN Narew. Rocznik 2003 w I lidze mazowieckiej gra u siebie z Talentem Targówek (sobota, 11:00, Witosa). Rocznik 2004 zaś podejmuje Broń Radom w niedzielę o 13:00.

Zapraszamy na wszystkie mecze!