Młodzież NarwiRocznik 2002

Rocznik 2002 kończy ligę na 3. miejscu

Godzinę po zakończeniu meczu seniorów na Witosa zagrali swój ostatni mecz w tym sezonie juniorzy młodsi Narwi z rocznika 2002. Chłopcy pewnie zwyciężyli z Kryształem Glinojeck 6-1, co było najniższym wymiarem kary. 

Młodzi Narwianie mogli wygrać zdecydowanie wyżej, ale celowniki mieli zdecydowanie rozregulowane. Przez cały mecz padał deszcz i to chyba na konto rozmycia notatek należy zapisać to, że… po meczu sędzia wpisał do protokołu niewłaściwy wynik, zapisując Kubie Żendzianowi o jedną bramkę mniej i notując wynik końcowy jako 5-1. My podajemy jednak wynik taki, jaki był w rzeczywistości

W ostatecznej tabeli ligowej Narwianie swój pierwszy sezon w I lidze okręgowej zakończyli na trzecim miejscu, ustępując jedynie Mławiance Mława i Nadnarwiance Pułtusk, które okazały się być poza naszym zasięgiem. Więcej o sezonie w wykonaniu rocznika 2002 napiszemy w poniedziałek lub wtorek.

Ostrołęka, 29.10.2017
I liga okręgowa junior młodszy B2, rocznik 2002
Narew Ostrołęka – Kryształ Glinojeck 6-1 (1-0) *
Bramki: Żendzian trzy*, Panuś, Sagała, Krupiński

Narew Ostrołęka ’02: Łaszczych – Cwalina, Górski, Mrozek, Romański, Gadomski, Sieruta, Sagała, Głębocki, Panuś, Żendzian.
Zagrali też: Krupiński, Gocłowski, Bukowski, Rybak, Roicki.
Trener: Cezary Kowalczyk.

* Według oficjalnego protokołu 5-1 i dwie bramki Żendziana.