LigaSeniorzyZdjęcia

Trzy punkty na koniec rundy!

Niebiesko-Czerwoni, wspierani świetnym dopingiem licznej grupy kibiców, wygrali w meczu wyjazdowym z WKS Mystkówiec 2-1. 

Narew mogła wyjść na prowadzenie już w drugiej minucie meczu, ale potężna główka jednego z naszych zawodników minęła bramkę Mystkówca o około pół metra. Nasi zawodnicy kontrolowali przebieg meczu, kiedy nagle (w 25. minucie) na prowadzenie wyszli gospodarze. Po rzucie wolnym, bitym mocno z prawego skrzydła zawodnik z nr 11 strzałem głową pokonał Karola Wesołowskiego. Narew szybko się jednak otrząsnęła i w 32. minucie po podaniu Daniela Dziczka, Marcin Kobrzyński położył bramkarza na ziemię i spokojnie wyrównał stan meczu.

Ledwie trzy minuty później po wrzutce Daniela Dworeckiego huknął Emil Chorążewicz i Narwianie wygrywali 2-1. Kolejne trzy minuty minęły i powinno być 3-1. Marcin Kobrzyński przegrał jednak pojedynek sam na sam z bramkarzem WKS-u.

Zapowiadała się bardzo emocjonująca druga połowa i tak było, lecz bramki już nie padły.  Swoje szanse miała Narew, gdy strzelali Kobrzyński (z metra obok bramki) i dwa razy Pędzich, ale także gospodarze. Udało im się nawet raz pokonać Wesołowskiego, ale strzelający – największy zawodnik na boisku – był na wyraźnym spalonym.

Najlepszym zawodnikiem meczu byli kibice Narwi, których doping tego dnia był najlepszy w rundzie. Spośród 80 widzów na meczu 53 osoby były z Ostrołęki, z tego 28 prowadziło nieprzerywany doping, kilkukrotnie włączając w niego stojącą tuż obok „starą gwardię”.

Rząśnik, 05.11.2017
Klasa B seniorów
WKS Mystkówiec – Narew Ostrołęka 1-2 (1-2)
Bramki: Kanclerz 25 – Kobrzyński 32, Chorążewicz 35.

WKS Mystkówiec: Zawadzki – Pi. Ciskowski, A. Rosiński, J. Rosiński, Kamiński (46. Pa. Ciskowski), Jeż, Milewski, Salwin, Szulc, Kanclerz, Melion (68. Karłowicz).
Trener: Daniel Mróz

Narew Ostrołęka: Wesołowski (90. Domalewski) – Dziczek, Dąbrowski (87. Młynarski), A. Mierzejewski, Wysocki (84. M. Mierzejewski) – Dworecki (58. Pędzich), Lutrzykowski, Jóźwiak, Gontarz (60. Bednarczyk), Chorążewicz (86. Choroszewski) – Kobrzyński (70. Markowski).
Trener: Rafał Kosek.

Widzów: 80
Sędzia: Piotr Pałaszewski

Galeria

 

Część kibiców z Ostrołęki

fot. Tomasz Mrozek