Pływanie

Przed startami pływaczek

Przed nami kolejne starty pływaczek Narwi Ostrołęka. W dniach 25-26 listopada w Poznaniu odbędą się ostatnie w tym roku zawody w ramach Arena Grand Prix Pucharu Polski.

Zainteresowanie zawodami jest na tyle duże, że organizator postanowił, że każdy zawodnik musi dzielić z kimś szafkę w szatni, w przeciwnym razie zabrakło by miejsca. Skąd taki natłok pływaków? Poznańskie starty będą jednocześnie kwalifikacjami do Mistrzostw Europy na krótkim basenie, które odbędą się w grudniu w Kopenhadze.

W stolicy Wielkopolski nie zabraknie oczywiście sióstr Wikieł. Angelika po raz ostatni wystartuje oficjalnie w barwach AZS UWM Olsztyn, Żaklina kolejny raz reprezentować będzie Sekcję Pływania Narwi Ostrołęka. Starty odbędą się na basenie „Termy Maltańskie” w trzech blokach, dwóch w sobotę (ranny i wieczorny) i jednym w niedzielę (rano).

Po listopadowych startach podopiecznym trener Manueli Wikieł w tym roku pozostanie tylko udział w grudniowych Mistrzostwach Polski. O tym, oraz o startach w Poznaniu, będziemy jeszcze pisali na naszej stronie.