PływanieZ życia klubu

Pływaczki z Patronem Medialnym

Sekcja Pływania Narwi Ostrołęka podjęła współpracę z portalem eOstrołęka, który został oficjalnym Patronem Medialnym sekcji.

– Bardzo cieszy nas fakt współpracy eOstrołęki z naszym klubem. Od dnia powstania sekcji redaktor Michał Kowalczyk, prowadzący serwis sportowy eOstrołęki, informował na bieżąco o działaniach i dokonaniach pływaczek, często kontaktując się z zarządem sekcji i panią prezes. Jest to sprawdzony partner do współpracy na gruncie medialnym. Z naszej strony umowa o patronacie traktowana jest więc także jako podziękowanie, ukłon w stronę eOstrołęki. Dzięki temu mamy wspólnie możliwość zapewnić więcej ciekawych materiałów dotyczących Narwianek – powiedział członek zarządu Sekcji Pływania Narwi Ostrołęka, Tomasz Mrozek.

I tak, już w najbliższym czasie na stronie sport.eostroleka.pl pojawi się szerszy materiał dotyczący dziewcząt z pływackiej Narwi. W miniony piątek trener/prezes Manuela Wikieł, nasza multimedalistka Angelika Wikieł i członek zarządu mec. Przemysław Kowalski gościli w nowej siedzibie eOstrołęki, gdzie przeprowadzili długą i ciekawą rozmowę z redaktorem Kowalczykiem.

Swoją drogę ciągle mamy nadzieję, że także inne media internetowe nie będą przemilczały startów w ogólnopolskich imprezach sióstr Wikieł. Tymczasem po najświeższe informacje sportowe w mieście zapraszamy na sport.eostroleka.pl

eOstrołęka jest także Patronem Medialnym sekcji piłkarskiej Narwi Ostrołęka oraz Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej