SeniorzySparingi

9 dni do pierwszego sparingu

Pomimo, że pogoda dookoła nie wygląda jak na zdjęciu powyżej, seniorzy Narwi sumiennie przygotowują się do rundy wiosennej. Od tygodnia niebiesko-czerwoni zajmują się głównie bieganiem i ćwiczeniami na siłowni, ale za dziewięć dni czeka ich pierwszy sparing.

Jak wygląda sytuacja kadrowa? W porównaniu z końcówką rundy jesiennej nikt nie ubył, pojawiło się kilka nowych twarzy. O doświadczonym bramkarzu, Danielu Woźniaku, już pisały media (w postaci patrona medialnego Narwi, eOstrołęki). Następnym zawodnikiem, który trenował w zeszłym tygodniu jest Paweł Zyśk. Młody zawodnik obecnie ma jeden problem, przeszkadzający mu w treningach, pracę na zmiany. Podobnie zresztą wygląda sytuacja u Daniela Dworeckiego – obaj panowie mają przez to czasami cały tydzień bez treningów.

Kolejną nową twarzą jest Jakub Grzyb, jeden z większych talentów wychowanych w UKS-ie Narwi Ostrołęka, gdzie jednym z trenerów był… jego ojciec, Mirosław Grzyb. Kuba powraca do piłki po ciężkiej kontuzji, w wyniku której zerwał więzadła w kolanie. Były zawodnik Rzekunianki i czwartoligowej Tęczy Łyse dochodzi do siebie, ale jak zauważa trener Rafał Kosek, widać, że może być sporym wzmocnieniem składu.

Jeśli tylko któryś z wymienionych piłkarzy, lub jeszcze inny, zostanie zawodnikiem Narwi, poinformujemy o tym niezwłocznie na stronie. Tymczasem już dziś zapraszamy 27 stycznia na pierwszy sparing, z mocną drużyną Nadnarwianki Pułtusk. Rywale są wiceliderami ligi okręgowej. Początek o 10:00 na boisku ze sztuczną murawą stadionu przy ul. Witosa. Wstęp oczywiście wolny 🙂