SeniorzySparingi

Bez wstydu z wiceliderem okręgówki

W sobotnie przedpołudnie niebiesko-czerwoni podejmowali drugą drużynę ligi okręgowej, jednego z faworytów do awansu do IV ligi, Nadnarwiankę Pułtusk.

Zawodnicy trenera Rafała Koska nie przynieśli wstydu, ulegając ostatecznie Nadnarwiance 0-2, ale nie odstając od rywali, pomimo dwóch lig różnicy dzielącej oba zespoły. Do przerwy na boisku ze sztuczną murawą przy bezbramkowy remis, goście ukłuli dwa razy, w 56. i w 80. minucie. Strzałów z obu stron było jak na lekarstwo, z naszej strony próbowali Adam Mierzejewski i Daniel Dziczek w pierwszej połowie, oraz ponownie Mierzejewski, Patryk Bolc i Kamil Gontarz w drugiej części gry.

Po raz pierwszy pojawili się na boisku w barwach naszego zespołu Daniel Woźniak i Paweł Zyśk (wychowanek Narwi). Szczególnie ten pierwszy dał powody do optymizmu, wypadając solidnie na bramce. Trener Kosek zdecydował się na nową taktykę, w której częściej wykorzystywaliśmy grę z kontry. Przeprowadziliśmy tekstową relację na żywo z meczu, a jej zapis dostępny jest tutaj.

Kolejny sparing za tydzień, o 13:00 w sobotę podejmiemy Makowiankę Maków Mazowiecki.

27 stycznia 2018, Ostrołęka
Mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – Nadnarwianka Pułtusk [LO] 0-2 (0-0)
Bramki: 56, 80.

Narew Ostrołęka: Woźniak ? Dziczek (70. Choroszewski), Lutrzykowski (75. Przyborowski), Dąbrowski (75. Młynarski) ? Piersa (60. Bolc), Chorążewicz, Jóźwiak (65. Bednarczyk), Gontarz, Markowski (75. Podgajny) ? A. Mierzejewski (70. Zyśk), Kobrzyński.
Trener: Rafał Kosek.