SeniorzyTransfery

Daniel Woźniak zawodnikiem Narwi

Miło nam poinformować, że od dzisiaj zawodnikiem Narwi jest bramkarz Daniel Woźniak, który dotychczas grał w lidze okręgowej, w barwach KS CK Troszyn.

Bardzo doświadczony bramkarz niedawno świętował swoje 36 urodziny. W karierze reprezentował barwy Korony Ostrołęka (kilka meczów w IV lidze), rezerw Narwi, rezerw Korony, Ostrovii Ostrów Mazowiecka, przez wiele lat Rzekunianki Rzekuń, a ostatnio wspomnianego Troszyna. Do Narwi trafia na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.

– Ściągamy zawodnika, który doświadczeniem mógłby obdzielić wszystkich pozostałych bramkarzy, a z tym, co by zostało i tak byłby pewnym punktem zespołu. Co więcej, chodzi o doświadczenie zbierane na wyższych szczeblach rozgrywkowych. Kibice obecni na meczach sparingowych Narwi w tym roku sami potwierdzą, że Daniel jest wartością dodatnią: dobrze się ustawia, dowodzi linią defensywy, krzyknie kiedy trzeba. Młodzi mogą spokojnie podpatrywać jego bramkarskie rzemiosło – powiedział o transferze rzecznik prasowy Narwi Tomasz Mrozek.

Daniel Woźniak
Data urodzenia: 13.01.1982
Miejsce urodzenia: Przasnysz

Przebieg kariery seniorskiej: Korona Ostrołęka (2002/03), Narew II Ostrołęka (2003/04, 1 gol), Korona II Ostrołęka (2004-08), Ostrovia Ostrów Mazowiecka (2008/09), Rzekunianka Rzekuń (2009-17, ok. 130 meczów/1 gol), KS CK Troszyn (4/0).

Witamy w zespole!

 

Daniel Woźniak