SeniorzySparingi

W niedzielę z Wąsewem

W niedzielę o 10:00 na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Witosa 1, Narew rozegra czwarty sparing podczas przygotowań do rundy wiosennej. Rywalem będzie KS Wąsewo, czyli siódma drużyna A-klasy.

Goście również wcześnie rozpoczęli przygotowania do rundy, także mają za sobą trzy sparingi. Nie widzieliśmy ich gry, ale wyniki wyglądają dobrze, bo trzy zwycięstwa: 3-2 z Makowianką, 5-3 z Wymakraczem Długosiodło i 3-1 z Koroną II Ostrołęka, wyglądają przynajmniej przyzwoicie. Rzuca się w oczy, że na liście strzelców bramek dla Wąsewa, od lat pojawiają się te same nazwiska (A. Waracki, Pałubiński, Rychlik).

Tymczasem trener Rafał Kosek nie będzie miał do dyspozycji przynajmniej dwóch ważnych ogniw swojej układanki. Z powodów osobistych zabraknie Daniela Woźniaka, a z powodów zdrowotnych Bartosza Pędzicha i Adriana Piersy. Bartek w niedzielę będzie miał zabieg, po którym będzie musiał przerwać treningi, być może nawet na miesiąc. Zdrowie jest jednak ważniejsze. Adrian tymczasem ma przerwę w treningach po urazie, którego doznał na początku meczu z Makowianką.

Zapraszamy na mecz w niedzielę, oraz do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez nasz klub wraz ze Sponsorem Głównym, firmą Controltec. Szczegóły w osobnej wiadomości.


fot. Michał Kowalczyk, eostroleka.pl