SeniorzySparingi

Troszyn za silny

Przedostatni sparing przyniósł Narwianom wysoką porażkę z dobrze dysponowanym KS CK Troszynem. Goście zagrali dobry mecz, pokazując że na chwilę obecną dysponują dużą siłą rażenia.

Niemal cała pierwsza połowa przebiegała pod dyktando zawodników Troszyna. Pierwszy gol padł w okolicach 25. minuty, a kiedy w końcówce wydawało się, że Narew zaczyna grać trochę lepiej, niż dotąd, przyszła druga bramka dla gości. Ogólnie jednak na tle solidnego przeciwnika nie wyglądało to najgorzej. Druga połowa była słabsza w wykonaniu Narwi. Gole dla zespołu z okręgówki padały na jej początku, oraz pod koniec.

Po przerwie trener Rafał Kosek zmienił ustawienie z 3-5-2 na 4-5-1, którym graliśmy w rundzie jesiennej, przy okazji testując zawodników. Pojawili się m.in. testowany Sebastian Rudziński oraz wracający po kontuzji Kuba Grzyb.

Już w wyjściowym składzie znalazło się miejsce dla Cezarego Stachowicza, który nie jest jeszcze w pełni przygotowany fizycznie, ale wprowadzał jakość swoją grą. Szkoda, że nie udało mu się strzelić bramki, od czego był blisko.

Za tydzień gramy z WKS-em Rząśnik, reprezentantem warszawskiej B-klasy.

10.03.2018, Ostrołęka
Mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – KS CK Troszyn 0-4 (0-2) 

Narew Ostrołęka: Woźniak – A. Mierzejewski, Lutrzykowski, Dąbrowski – Chorążewicz, Gontarz, Bednarczyk, Stachowicz, Chaberek – Kobrzyński, Markowski.
Zagrali także: Dudek – Młynarski, Choroszewski, Marchewka, Przyborowski, Grzyb, Popieniek Bolc, Rudziński.