Ważne

Kampania 1% trwa

Do końca lutego pracodawcy mieli obowiązek wystawić formularze PIT swoim pracownikom. Ruszyła więc coroczna kampania, mająca na celu pomóc nam w wyborze – komu przekażemy 1% naszego podatku. 

Od minionego roku w gronie klubów i instytucji, którym można przekazać swoje wsparcie znajduje się nowa Narew. Znalazły się wówczas osoby, które zdecydowały się na taki ruch, nie tylko mieszkające obecnie w Ostrołęce, ale np. także w Gdańsku. Wszystkim, którzy o nas pamiętali, z tego miejsca bardzo dziękujemy!

Każdy kibic, sympatyk, były piłkarz, czy trener, który chciałby pomóc nam w odbudowie ostrołęckiej Narwi może przekazać 1% swojego podatku, wpisując na deklaracji nr KRS 0000270261, a w polu poniżej koniecznie (to ważne) cel szczegółowy: MZKS Narew 1962 Ostrołęka 8189. Akcja możliwa jest dzięki porozumieniu z Fundacją Studencką Młodzi-Młodym, która przekaże z uzyskanej kwoty z „naszym” celem szczegółowym 90% dla naszego Klubu.

Szczególnie zachęcamy do wsparcia Niebiesko-Czerwonych naszych zawodników lub ich rodziców. Taka forma pomocy nic nie kosztuje, a może przynieść konkretne środki na prowadzenie dalszej działalności.

Uzyskane w ten sposób fundusze zostaną wydane na cele statutowe Narwi. Nasz klub posiada też swoją podstronę na witrynie FSMM (tutaj link), skąd można m.in. ściągnąć program do rozliczenia podatkowego, automatycznie wskazujący do obdarowania kwotą z jednego procenta MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Zachęcamy do jego ściągnięcia.

Bezpośredni link do programu znajduje się TUTAJ.