SeniorzySparingi

W niedzielę z Rząśnikiem

Nietypowo, bo w niedzielę o 17:00 rozpocznie się ostatni sparing seniorów Narwi przed startem ligi. Przeciwnikami drużyny trenera Rafała Koska będą zawodnicy WKS Rząśnik.

Drużyna z okolic Wyszkowa jest ubiegłorocznym spadkowiczem z warszawskiej A-klasy. W obecnym sezonie póki co zajmuje ona pierwsze miejsce w I grupie warszawskiej B-klasy. W jedenastu meczach ligowych zanotowała dziesięć zwycięstw i jedną porażkę.

Rząśniczanie w okresie przygotowawczym zagrali dotąd sześć meczów sparingowych, tylko z przedstawicielami A-klasy i B-klasy, wygrywając cztery z nich (z GKS-em Pokrzywnica 7-2. Kurpikiem Kadzidło 5-4, Wichrem Sadowne 3-1 i Wymakraczem Długosiodło 7-5). Nawet w przegranych pojedynkach WKS zdobywał sporo bramek (2-6 z Zarębami i 4-5 z ASzWoj II Rembertów). Ciekawym zawodnikiem musi być Mateusz Krawczyk, który podczas przygotowań 13 razy pokonywał bramkarzy rywali. W lidze ten gracz ma na koncie 18 goli w 11 występach. Czasami same statystyki pokazują, że warto zwrócić uwagę 🙂

Dla Narwian będzie to ostatni mecz przygotowawczy przed startem ligi – rozgrywki rozpoczniemy w kolejną niedzielę o 14:00 w Andrzejewie. Zapraszamy zarówno na spotkanie z Rząśnikiem, jak i na wyjazd do Andrzejewa.

 

Narew Ostrołęka – WKS Rząśnik
18.03.2018, godz. 17:00
Ostrołęka (Witosa), boisko ze sztuczną trawą
mecz sparingowy

WKS Andrzejewo – Narew Ostrołęka
25.03.2018, godz. 14:00
Andrzejewo
Inauguracja rundy wiosennej Klasy B