Ł. Malanowski w sztabie seniorów

Sztab drużyny seniorów Narwi powiększył się o jedną osobę – Łukasz Malanowski został asystentem Rafała Koska. Dotychczasowy szkoleniowiec juniorów z rocznika 2001  zadebiutował w nowej roli podczas sparingu z WKS-em Rząśnik.

Dołączenie Malanowskiego do sztabu wiąże się ściśle z sytuacją związaną z byłą drużyną juniorów. Po rozwiązaniu drużyny część jej zawodników trenuje (i rozgrywa mecze) z seniorami, razem z nimi podążył ich były trener.

Łukasz Malanowski ma 33 lata, posiada licencję trenerską UEFA C, jest w trakcie szkolenia na UEFA B. Jest piłkarskim wychowankiem Narwi, w której grał w zespołach młodzieżowych i w rezerwach. Później reprezentował barwy m.in. MKS-u Przasnysz, KS CK Troszyn i Rzekunianki Rzekuń. Karierę trenerską rozpoczynał w Koronie Ostrołęka, gdzie przez rok prowadził rocznik 2003. Później jesienią 2016 roku pracował w Rzekuniance Rzekuń, a miniony rok spędził w Narwi, z której juniorami wywalczył dwa awansy pod rząd. Teraz pora na pracę z seniorami, na razie w charakterze asystenta trenera Rafała Koska.

Życzymy powodzenia!