Juniorzy przegrali wygrany mecz

Nietypowy przebieg miał mecz juniorów młodszych Narwi z Orłem Sypniewo. Młodzi Narwianie wygrywali do przerwy 5-1 na wyjeździe, by… przegrać mecz.

W drużynie trenera Cezarego Kowalczyka zadebiutowało trzech zawodników, Daniel Dulewicz (wychowanek) oraz Bartosz Grzeszczyk i Jan Bogdanowicz (pozyskani z UKS-u Narew Ostrołęka). Grzeszczykowi udało się nawet zaliczyć gola w debiucie. Pozostałe bramki zdobywali nasi wyjadacze – Kuba Żendzian i Konrad Sieruta. Wynik do przerwy mógłby być  jeszcze wyższy, więc nic nie zapowiadało by to gospodarze wywalczyli komplet punktów, tym bardziej, że po czerwonej kartce grali w osłabieniu.

– Pierwsza połowa w wykonaniu moich zawodników była najlepszym meczem, jaki rozegraliśmy w historii tego rocznika. Zapowiadało się na pogrom, ale w drugiej połowie zagraliśmy słabo, bardzo słabo, co wykorzystali przeciwnicy  – powiedział po meczu trener Kowalczyk.

Bramkę na 1-5 Orzeł zdobył, kiedy nasz bramkarz faulowany leżał na murawie (sędzia wówczas nie przerwał gry). Potem wpadały kolejne gole, ostatni w drugiej minucie doliczonego czasu. Oby był to pierwszy i ostatni taki rollercoaster w tym sezonie. W niedzielę juniorzy grają z MKS-em Ciechanów na wyjeździe. Drużyna z Ciechanowa jest spadkowiczem z I ligi mazowieckiej.

W tym tygodniu uzupełnimy kadrę Młodej Narwi, wraz z tabelą i terminarzem.

08.04.2018, Sypniewo
I liga okręgowa B2 (2002), junior młodszy
Orzeł Sypniewo – Narew Ostrołęka 6-5 (1-5)
Bramki: J. Tyska 7, Pieniek 55, 65, 70, Rebeliński 60, Milewski 80+2 – Żendzian 2, 30, Sieruta 16, 18 (k), Grzeszczyk 6.

Narew Ostrołęka 2002: Łaszczych – Romański (41 Sagała), Głębocki, Bogdanowicz, Grzeszczyk, Mrozek (55 Panuś), Cwalina, Krupiński, Dulewicz, Sieruta, Żendzian.
Trener: Cezary Kowalczyk.

Sędziował: Piotr Pałaszewski.
Żółte kartki: Kurowski, Głażewski – Bogdanowicz.
Czerwona kartka: Breński (Orzeł, 48.,