AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2002Rocznik 2003

APN Narew wygrywa na szczycie

Przed sobotnią kolejką drużyna APN Narew Ostrołęka z rocznika 2003 zajmowała trzecie miejsce w tabeli, z taką samą liczbą punktów co pierwszy i drugi zespół.

W sobotnie przedpołudnie do Ostrołęki przyjechał lider I ligi mazowieckiej, Podlasie Sokołów Podlaski. Drużyna trenera Marcina Romana zagrała dobry mecz, wygrywając do przerwy 1-0, a ostatecznie 2-0. Bramki zdobyli Mieszko Grodzki i Eryk Brodowski. Warto pochwalić trójkę sędziowską, która bardzo dobrze prowadziła zawody i ustrzegła się błędów. Największym przeciwnikiem obydwu drużyn był mocno wiejący wiatr, który wprowadzał dużo chaosu, a lecącą pięknie do napastnika piłkę wyprowadzał na manowce obiektu przy Witosa 1.

Po zwycięstwie APN Narew wskoczyła na drugie miejsce w tabeli. Nowym liderem została Wisła Płock (dotychczas wicelider), która ma tyle samo punktów, ale dzięki zwycięstwu aż 15-1 ze Spartą Mochowo ma bardzo korzystny bilans bramkowy.

W piątek swój mecz rozegrali podopieczni trenera Cezarego Kowalczyka z rocznika 2002. Mecz z Nadnarwianką Pułtusk należy jednak do takich, które chciałoby się jak najszybciej zapomnieć. Sami rywale schodzący z boiska przyznawali, że cztery gole sprezentowała im Narew. Skończyło się na porażce 3-7, ale różnica nie była aż taka, jak wskazuje to wynik.

Bramki: Sokołowski 8, Kobyliśki 26, 48, Stępniewski 36, 76, Adamczyk 45, 67 – Grzeszczyk 13, 50, Żendzian 30.

Narew Ostrołęka 2002: Łaszczych – Głębocki (77. Gadomski), Krupiński (45. Romański), Mrozek (45. Panuś), Bogdanowicz, Cwalina (65. Górski), Dulewicz, Regulski, Sieruta, Żendzian, Grzeszczyk.