Statystyki zawodników po 20. kolejce

Do zakończenia ligi zostały nam już tylko dwie kolejki, w dwóch ostatnich działo się dużo: Narew wygrywała 12-2 i 9-0, co spowodowało duży przyrost punktów szczególnie w klasyfikacjach bramek i asyst.

Strzelcy bramek:
1. Bartosz Pędzich – 25
2. Michał Markowski – 18
3. Kamil Gontarz – 7

Dziewięć bramek w dwóch meczach ustrzelił Bartek Pędzich, co samo w sobie jest warte osobnego newsa. Za jego plecami Michał Markowski, który również punktował, zdobywając trzy bramki. Za nimi zmiana – wreszcie wyminięty został Daniel Dworecki, który ostatnio pojawił się na boisku w rundzie jesiennej (wciąż nie wrócił po kontuzji). Minął go najpierw Maricin Kobrzyński, strzelając dwie bramki Różanowi, ale w spotkaniu z Zarębami wysunął się przed niego zdobywca hattricka, Kamil Gontarz.

Asystenci:
1. Michał Markowski – 14
2. Bartosz Pędzich – 10
3. Kamil Gontarz – 8

Dwadzieścia jeden bramek, zdobytych w dwóch ostatnich kolejkach, przyniosło dziewiętnaście asyst (pozostałe bez asysty), którymi podzielili się: Michał Markowski – cztery, Bartosz Piasecki i Cezary Stachowicz – po trzy, Piotr Wysocki i Emil Chorążewicz – dwie, Bartosz Pędzich, Kamil Gontarz, Alan Bednarczyk, Jakub Grzyb i Daniel Dziczek – po jednej.

Najwięcej meczów:
1. Michał MarkowskiBartosz Pędzich – po 20 (wszystkie)

1. Daniel Dworecki i Igor Kaliszewski.

W trzech ostatnich meczach nie dostaliśmy żadnej żółtej kartki. Ostatnia czerwona kartka pojawiła się jesienią.

Bramkarze:
1. Daniel Woźniak – 8 meczów / 670 minuty – 7 wpuszczonych bramek (gol co 96 minut)
2. Mateusz Dudek – 7 meczów / 110 minut – brak wpuszczonej bramki
3. Szymon Domalewski – 1 mecz / 1 minuta – brak wpuszczonej bramki
4. Igor Kaliszewski – 8 meczów / 583 minuty – 11 wpuszczonych bramek (gol co 53 minuty) – obroniony rzut karny
—–
5. Karol Wesołowski – 5 meczów / 171 minut – 3 wpuszczone bramki (gol co 57 minut)
6. Norbert Dobkowski – 3 mecze / 265 minut – 5 wpuszczonych bramek (gol co 53 minuty)

Sylwetki wszystkich zawodników z na bieżąco aktualizowanymi sylwetkami znaleźć można w dziale kadra.