Narwianki na Mistrzostwach Polski

W Łodzi rozpoczęły się dzisiaj Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu. Wezmą w nich udział reprezentujące Narew Angelika i Żaklina Wikieł. 

Impreza rozgrywana jest na dużym basenie (50m) i potrwa cztery dni. Siostry Wikieł wystartują na 50, 100 i 200 metrów stylem klasycznym. Eliminacje na najkrótszym z dystansów odbędą się w piątek od 10:20, finał zaś planowany jest na 17:10. W sobotę o 9:58 rozpocząć się mają eliminacje na 200 metrów, których finał startować ma od 17:30. Czwarty dzień zawodów nasze zawodniczki rozpoczynają od eliminacji na 100 metrów, o godzinie 10:00, z finałem o 17:17. Wyniki na żywo śledzić można tutaj, a na kanale YouTube portalu Megatiming można na żywo oglądać mistrzostwa, z komentarzem (link tutaj).

Postaramy się o zdjęcia z Mistrzostw i kilka zdań komentarza od trener Manueli Wikieł po startach naszych zawodniczek. Powodzenia dziewczyny, niech Wam się dobrze pływa! 🙂

Po raz pierwszy, odkąd istnieje sekcja pływania w Narwi, na imprezie rangi centralnej pojawią się także reprezentanci innego ostrołęckiego klubu. Magda Kowalska i Hubert Nakielski startować będą pod banderą UKS Piątka Ostrołęka. Magda ma zaplanowany start na 200 m stylem motylkowym, a Hubert na 50 i 100 m stylem dowolnym. Także im życzymy powodzenia!