Młodzież NarwiRocznik 2002

Juniorzy wygrali walkowerem

Wkra Żuromin nie stawiła się w Ostrołęce na dzisiejszym meczu w I lidze juniorów młodszych. Drużyna trenera Cezarego Kowalczyk otrzyma za ten mecz punkty walkowerem.

– Goście zadzwonili i poinformowali nas, że z powodu problemów kadrowych nie zbiorą się na mecz. Byli w stanie przyjechać tylko w osiem osób, dlatego zrezygnowali z gry – powiedział trener Kowalczyk.

Zwycięstwo 3-0 znacznie przybliża Narew do utrzymania się w I lidze juniorów młodszych. Nasi zawodnicy muszą pokonać na wyjeździe outsidera, Victorię Nowe Miasto i liczyć na to, że Nadnarwianka Pułtusk, która już zapewniła sobie prymat w lidze, poważnie podejdzie do wyjazdowego meczu z Wkrą Żuromin i ją pokona. W takim przypadku Narwianie i Wkra będą mieli tyle samo punktów i taki sam bilans bramek, ale Narew strzeliła bramkę na wyjeździe, co oznacza że w tabeli wyprzedzi ekipę z Żuromina.

Matematyczne szanse na pozostanie w lidze wynoszą obecnie 16,7%, bo interesuje nas tylko jeden wariant z sześciu możliwych: wygrana Narwi i porażka Wkry. Matematyka nie bierze jednak pod uwagę siły naszych rywali, których dużo mocniejszych mają żurominianie.

Pierwszy krok wykonany, łatwiej niż się wydawało, teraz ten trudniejszy 🙂 Powodzenia, panowie!