VideoWiadomośći OkołonarwiańskieZdjęcia

Pokazy i konkursy – zdjęcia

W przerwie pomiędzy niedzielnymi meczami oldbojów i seniorów, widzowie mogli oglądać pokaz breakdance i street workout w wykonaniu atletów z Ostrołęckiej Akademii Sportu, a dzieci i młodzież wziąć udział w konkursie „Mistrz Sportu”.

Pokaz trwał około dziesięciu minut, podczas których zawodnicy Ostrołęckiej Akademii Sportu, dawniej trenujący w Academia Gorila, w rytm muzyki wykonywali taneczne figury, lub demonstrowali świetne wyszkolenie techniczne i siłowe podczas pokazu street workout. Poniżej przestawiamy filmik z fragmentem pokazu, zamieszczony na stronie Facebookowej O.A.S. (zachęcamy do polubienia):

Konkurs dla najmłodszych kibiców składał się z trzech konkurencji – żonglerki piłką, biegu na krótkim dystansie i slalomu z piłką. Jego sprawnym przeprowadzeniem zajęli się z ramienia Narwi Włodzimierz Laskowski i Wiesław Jóźwiak, oraz trenerzy Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej, Paweł Zalewski i Arkadiusz Roman. Nagrody dla medalistów każdej z konkurencji fundowało Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.

Młodzi piłkarze APN Ostrołęka wyprowadzali tego dnia na murawę piłkarzy drużyn Narwi Ostrołęka i WKS-u Mystkówiec, jako „dziecięca eskorta”, a w przerwie grając na małe bramki pokazali swoje umiejętności techniczne. W tym czasie odbywało się także losowanie nagród wśród kibiców obecnych na meczu. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobają i że jeszcze nie raz spotkamy się na meczach Narwi!

GALERIA

fot. Tomasz Mrozek