Młodzież NarwiRocznik 2002

Juniorzy zwyciężyli ważny mecz

Drużyna Narwi Ostrołęka z rocznika 2002 zapewniła sobie utrzymanie w I lidze juniorów młodszych, dzięki zwycięstwu 3-2 na wyjeździe z Victorią Nowe Miasto. Piątkowy mecz rozpoczął się od kontuzji Daniela Dulewicza, a kilka minut później Niebiesko-Czerwoni stracili bramkę. Daniel doznał urazu kolana, który niestety wygląda nieciekawie (życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!).

Chociaż szybko wyrównaliśmy, to gospodarze potrzebowali zaledwie trzech minut, by znowu prowadzić. Na szczęście tuż przed przerwą Patryk Krupiński strzelił swojego drugiego gola i do szatni schodziliśmy z wynikiem remisowym. Aby utrzymać się w lidze potrzebowaliśmy ten mecz wygrać, remis premiował Wkrę Żuromin, która na dodatek musiała w sobotę przegrać z Nadarwianką Pułtusk. Udało się, druga połowa przyniosła jeszcze tylko jedno trafienie, tuż przed końcem. Strzelcem okazał się być znów Patryk Krupiński, który jeszcze rok temu grał na bramce. Pomimo rozegrania obiektywnie słabego meczu, waleczność i ambicja pozwoliły cieszyć się ze zwycięstwa.

W sobotę wszyscy nasłuchiwali wieści z Żuromina, gdzie Wkra podejmowała Nadnarwiankę, pewną już zwycięstwa w lidze i awansu. Zastanawialiśmy się, czy pułtuszczanie znajdą w sobie motywację, by zagrać na 100%, ale gdy na portalu PZPN pojawił się wynik 4-1 dla Nadnarwianki, można było już spokojnie odetchnąć.

08.06.2018, Nowe Miasto
I liga okręgowa juniorów młodszych B2
Victoria Nowe Miasto – Narew Ostrołęka 2-3 (2-2)
Bramki: Wodzyński 10, Młudzikowski 18 – Krupiński 15, 40, 80

Narew Ostrołęka 2002: Łaszczych – Bukowski, Dulewicz (10. Romański), Głębocki, Mrozek, Bogdanowicz, Gadomski (61. Gocłowski), Krupiński, Cwalina, Panuś, Żendzian.

Żółte kartki: Żendzian (Narew, 21, za faul).
Sędziował: Sławomir Starecki.