Nabór do rocznika 2004

Na mocy współpracy pomiędzy Narwią a Ostrołęcką Akademią Piłki Nożnej jesienią w I lidze mazowieckiej po raz kolejny występować będą drużyny APN Narew Ostrołęka, tym razem z roczników 2003, 2004 i 2005.

„Środkowa” z tych ekip ogłosiła dzisiaj nabór uzupełniający do swoich szeregów. Zespół występujący w I lidze mazowieckiej wznowi treningi po wakacyjnej przerwie 16 lipca. Od 28 lipca do 4 sierpnia chłopcy przebywać będą w Skandynawii, gdzie wezmą udział w rozgrywkach o młodzieżowy Puchar Norwegii – jeden z największych turniejów w Europie.

Zawodników z Ostrołęki i okolicy, którzy chcą spróbować swoich sił w zespole I ligi mazowieckiej prosimy o kontakt z trenerem Mariuszem Sadłowskim, pod numerem telefonu 602-446-111. Trener zaprasza zarówno chłopców będących wolnymi zawodnikami, jak i związanych z innymi klubami, ale chcącymi spróbować nowego wyzwania.

Przypominamy, że APN Ostrołęka współpracuje z drużyną Mistrza Polski, Legii Warszawa, gdzie na testach przebywał niedawno urodzony w 2004 roku zawodnika APN-u, Kacper Piórkowski.  Nasi piłkarze są również często powoływani do reprezentacji okręgu lub województwa. Rocznik 2004 jesienią zeszłego roku jako pierwszy w historii naszego miasta występował w Ekstralidze Mazowieckiej. Najwyższego poziomu ligowego nie udało się utrzymać, ale wierzymy, że po uzupełnieniu kadry będzie można powalczyć o czołowe lokaty na zapleczu zaledwie ośmiozespołowej Ekstraligi.