Z życia klubu

OSCAR Partnerem Głównym Narwi!

Do grona sponsorów Narwi dołączył właśnie kolejny. Ostrołęcki Oscar (bo o nim mowa) – to największy dealer samochodów osobowych i dostawczych w regionie

– Wielu naszych pracowników i Klientów jest kibicami sportowymi, żywo interesuje się sportem. Zarząd firmy od lat wspiera Ostrołęcką Akademię Piłki Nożnej, a obecnie chcemy jako Oscar wspierać najstarszy klub sportowy w mieście, Narew, wskrzeszoną przez grupę entuzjastów – mówi dyrektor firmy Dariusz Jerzak. – Liczymy, że nasza pomoc pozwoli w tym roku awansować Narwi do kolejnej klasy rozgrywkowej.

Rozmowy z naszym nowym Partnerem Głównym trwały przez ostatni miesiąc, teraz możemy już zdradzić, że logo właśnie tej firmy znajdzie się w centralnym punkcie koszulek Narwi na sezon 2018/19. Liczymy jednak, że na tym się nie skończy, bo pomoc Oscara może być kluczem do odbudowy potęgi Narwi w regionie. Dyrektor Jerzak jest zresztą… wychowankiem Narwi, w której barwach występował w młodzieżowej reprezentacji województwa ostrołęckiego (u trenera Jerzego Tonewo) na Mistrzostwach Polski.

Poprosiliśmy dyrektoa Oscara, o przedstawienie firmy kibicom naszego klubu:

– Początki firmy Oscar sięgają roku 1992. Zaczynaliśmy od serwisu i sprzedaży samochodów Fiata i wielu ostrołęczan kojarzy nas z tą marką. Warto jednak wiedzieć, że przez ostatnie lata rozszerzyliśmy naszą działalność o markę Hyundai, Opel i Peugeot. Mamy też salon i serwis w Ostrowi Mazowieckiej.
Staramy się kompleksowo zajmować obsługą samochodów. Poza sprzedażą samochodów nowych i używanych, oferujemy serwis mechaniczny i blacharski oraz badania techniczne w naszych SKP, Sprzedajemy części zamienne oraz ubezpieczenia. Warto wiedzieć, że poza samochodami ubezpieczamy również mieszkania – informuje dyrektor Oscara.

– Najnowszy oferowany przez Oscara produkt to skutery i rowery marki Romet – mówi Dariusz Jerzak. Pytany o rozwój firmy dodaje: – Aby z sukcesem funkcjonować w branży, musimy być otwarci na oczekiwania Klientów i potrzeby rynku, na którym działamy; podnosić standardy obsługi, poszerzać ofertę naszych usług, nieustannie szkolić pracowników. Obecnie prowadzimy inwestycję, która powiększy nasz serwis i poprawi komfort Klientów podczas wizyty w Oscarze. To w tej chwili nasz najważniejszy projekt. Zapraszamy do odwiedzin – kończy Jerzak.

Zapraszamy także my, na stronę Oscara (link), do jego siedziby, oraz do odwiedzenia zakładki Partnerzy (link tutaj).