Z życia klubu

Dotarły koszulki dla Kibiców!

Uwaga, osoby, które zamawiały koszulki klubowe na sezon 2018/2019! Miło nam poinformować, że wszystkie koszulki już do nas dotarły.  Z racji dużej ilości zamówionych koszulek – aż 85 sztuk – nie będziemy organizowali indywidualnego odbioru, oprócz osób, z którymi umówiliśmy się na wysyłkę do innych miast lub poza granice Polski (kilka koszulek czeka taki los).

Odbierać będzie je można na meczach Narwi, na domowe będziemy brali wszystkie, na wyjazdowe pakować będziemy koszulki dla osób, które wcześniej o to poproszą (żeby na darmo nie ciągnąć ze sobą dwóch kartonów).

Najbliższa sposobność odbioru w niedzielę w Baranowie na meczu ligowym ze Świtem Baranowo. Prosimy osoby chętne do obioru w tej lokalizacji o kontakt przez email media@narew.ostroleka.pl lub przez klubowego Facebooka. Kolejna okazja będzie na meczu domowym z Bartnikiem Myszyniec.

Koszulki nie są replikami, czy podróbkami, ale to dokładnie takie same stroje, jakie mają na sobie piłkarze Narwi. Z przodu i z tyłu wyglądają jak na poniższych zdjęciach. Jeżeli będzie jeszcze sporo chętnych (część osób wyraziła taką chęć), zamówimy kolejną partię.