Młodzież NarwiRocznik 2003Rocznik 2004Rocznik 2005

Kolejny dobry weekend APN Narew!

Rocznik 2003 APN Narew Ostrołęka w dalszym ciągu gra na piątkę. Tym razem chłopcy zwyciężyli Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-1. Bramkami podzieliło się pięciu zawodników: Kacper Niedźwiecki, Adam Szklanko, Kevin Karwowski, Mieszko Grodzki i Jakub Grabowski. Zespół zajmuje drugie miejsce za Wisłą Płock i wygrał wszystkie mecze poza tym z Wisłą.

Płocka Wisła jest też pierwszą drużyną, której udało się pokonać APN Narew w lidze rocznika 2004. Drużyna trenera Mariusza Sadłowskiego zajmowała dotąd pierwsze miejsce w lidze, ale po porażce 0-3 w Płocku została wyprzedzona przez Escolę Varsovię Warszawa.

W czołówce ligi jest też APN Narew rocznik 2005, obecnie na miejscu trzecim, ale o trzecim, a nie drugim decyduje tylko różnica bramek. Chłopcy w weekend gościli na Ukrainie na w miejscowości Sokal, gdzie wzięli udział w międzynarodowym turnieju i zajęli trzecie miejsce. Co ciekawe turniej był dla zawodników o rok starszych, ale nie zrobiło to problemu ostrołęczanom. Po powrocie krótki sen i powrót na boisko, gdzie czekali goście z Podlasia Sokołów Podlaski. Po golach Aleksandra Borkowskiego i Miłosza Skowronka APN Narew zwyciężył 2-0.

Klasyfikacja turnieju w Sokalu:

  1. FK Brest 1 (Białoruś)
  2. DJuSSz Sokolany Sokal (Ukraina)
  3. APN Narew Ostrołęka
  4. FK Kowiel (Ukraina)
  5. FK Brest 2 (Białoruś)
  6. FK Bug-Arsenal Sokal (Ukraina)

 


W młodszych rocznikach padły następujące rezultaty:

  • Rocznik 2006. Wygrana z KS Wąsewo 7-0 na wyjeździe. Gole: Dominik Borowiecki dwa, Kacper Blat dwa, Jakub Trzciński, Wojciech Dymarczyk, Olaf Radziński.
  • Rocznik 2007. Porażka w lidze rocznika 2006 ze Świtem Baranowo na wyjeździe 0-2.
  • Rocznik 2008. Pauza z powodu wyjazdu na duży turniej do Olecka.

 

fot. Jacek Borkowski