LigaMłodzież NarwiRocznik 2003Rocznik 2004Rocznik 2005Seniorzy

Mecze, wybory, mecze

Najbliższy weekend w skali kraju odbywał się będzie pod znakiem wyborów samorządowych. Z punktu widzenia kibica Narwi jest to również ważna sprawa, ale oprócz znalezienia czasu na mądry wybór i wrzucenie swojego głosu do urny, jest też okazja na spędzenie wspólnie czasu na meczach Niebiesko-Czerwonych.

Seniorzy

Drużyna prowadzona przez trenera Rafała Koska po wyjazdowej porażce z Konopianką spadła na trzecie miejsce w lidze. Pocieszające jest, że w tym tygodniu powinniśmy mieć miej ubytków kadrowych, oraz… że drugi raz tak słabego meczu raczej nie da się rozegrać. Korona Karolinowo, z którą grać będziemy tym razem, zajmuje siódme miejsce w tabeli. Nasi rywale mają za sobą passę czterech kolejnych meczów bez porażki, którą trzeba będzie spróbować im zakończyć.

 

Niedziela 21.10.2018, 15:00
Stadion w Ostrołęce-Wojciechowicach

NAREW OSTROŁĘKA – KORONA KAROLINOWO

 

Uwaga! Wraz firmą OSCAR zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym samochodowym konkursie. Tym razem do wygrania na weekend jest samochód Hyundai Kona! Jedyne, co trzeba zrobić, to zakupić cegiełkę lub pamiątkę-cegiełkę przed lub w trakcie meczu Narew – Korona Karolinowo. Relacja poprzedniego zwycięzcy znajduje się tutaj.


Młodzież

W ligach młodzieżowych polecamy sobotnie przedpołudnie z młodymi zawodnikami APN Narew rocznik 2003. Drużyna trenera Marcina Romana zajmuje drugie miejsce w tabeli, ustępując jedynie Wiśle Płock, która rozjeżdża kolejnych rywali, praktycznie wszystkim aplikując bramkę za bramką. W pierwszej rundzie ostrołęczanie przegrali w Płocku, prezentując się jednak dobrze. Lider kontra wicelider w I lidze mazowieckiej, warto przyjść i dopingować narwiański narybek w starciu z Nafciarzami.

Wszystkie boje młodzieży będą miały miejsce na stadionie przy ul. Witosa. Spragnionych piłki zapraszamy również w niedzielę o 11:00 na mecz rocznika 2005 z PAF-em Płońsk, konkurencyjną akademią z regionu. Zaraz po tym starciu starsi chłopcy podejmą Olimpię Warszawa, lecz ten mecz kolidował już będzie ze spotkaniem seniorów i decyzja pozostaje w rękach kibiców.

 • I liga mazowiecka juniorów młodszych B2 – rocznik 2003
  20.10.2018 (sobota), godz. 11:00
  Ostrołęka, ul. Witosa 1
  APN Narew Ostrołęka – Wisła Płock

 • I liga mazowiecka trampkarzy C1 – rocznik 2004
  21.10.2018 (niedziela), godz. 14:00
  Ostrołęka, ul. Witosa 1
  APN Narew Ostrołęka – Olimpia Warszawa

 • I liga mazowiecka trampkarzy C2 – rocznik 2005
  21.10.2018 (niedziela), godz. 11:00
  Ostrołęka, ul. Witosa 1
  APN Narew Ostrołęka – PAF Płońsk

 

ZAPRASZAMY!