Z życia klubu

Orkiestra gra!

Ostrołęcki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra także na boisku, gdyż zorganizowano charytatywny turniej piłki nożnej halowej. Bierze w nim udział drużyna Przyjaciół Narwi, którzy wsparli działalność WOŚP.

Narew reprezentują ci, którzy grać umieją i ci, którzy grać lubią 😉 czyli piłkarze, kibice i członkowie zarządu. Niebiesko-Czerwoną ekipę reprezentują (kolejność jak na zdjęciu): Michał Markowski, Łukasz Sakowski, Wojciech Szcześniak, Kamil Woźniak, Piotr Wysocki, Miłosz Mierzejewski, (niżej) Łukasz Szczepkowski, Zbigniew Kutera, Piotr Dąbrowski, Zbigniew Tyszka, Andrzej Mierzejewski, Paweł Wysocki.

Życzymy powodzenia, godnego reprezentowania barw klubowych na boisku i poza nim, oraz jak największej kwoty zebranej na szczytny cel.

Przypominamy, że jako społeczność powiązana z klubem chętnie bierzemy udział we wszelkich charytatywnych przedsięwzięciach, i tych medialnych, i tych bardziej lokalnych. W razie chęci współpracy z Narwią, prosimy o kontakt na adres mailowy biuro@narew.ostroleka.pl

Aktualizacja: Po rozegraniu bardzo dobrego turnieju Przyjaciele Narwi dotarli do finału, gdzie zmierzyli się z Rodzicami APN Ostrołęka. Bardziej doświadczeni zawodnicy w białych strojach zwyciężyli tam 3-0, pozostawiając nam drugie miejsce na podium.

P.S. Zapraszamy na klubowe strony na Facebooku (link) oraz na Instagramie (link).

fot. Kamil Drężek (zdjęcie główne), Manuela Wikieł (pozostałe)