Z życia klubu

Najpopularniejsi Narwianie 2018

Trwają plebiscyty Mojej Ostrołęki i Tygodnika Ostrołęckiego, w których nominowani są także reprezentanci Narwi Ostrołęka.

Najważniejsze nagrody, dla najlepszego sportowca, przyznawane są w obu plebiscytach przez kolegia redakcyjne wraz z innymi zaproszonymi osobami, tworzącymi kapituły konkursów. Publiczność oddaje zaś głosy na najpopularniejszych sportowców. Od jakiegoś czasu głosowania takie prowadzone są za pomocą wysyłanych SMS-ów.

W konkursie Tygodnika Ostrołęckiego nasz bramkarz Daniel Woźniak zajął drugie miejsce w etapie miejskim, gdzie głosowano na najpopularniejszego sportowca z Ostrołęki, wśród seniorów. Zwyciężył Damian Słowik, syn byłego trenera Narwi, Tomasza Słowika. We wtorek 22 stycznia odbędzie się gala finałowa najstarszego konkursu tego typu w regionie, na którą wybiorą się także przedstawiciele naszego klubu.

 – – –

Tymczasem głosowanie w plebiscycie portalu Moja Ostrołęka ciągle trwa. Można w nim zagłosować na naszego piłkarza Kamila Gontarza lub pływaczkę, Angelikę Wikieł.

Głos na Kamila oddać można wysyłając SMS o treści TC.NAJLEPSZY.220 pod numer 71068. Głos na Angelikę to SMS na ten sam numer, o treści TC.NAJLEPSZY.243 🙂

Koszt wysłania SMS-a nie jest specjalnie wygórowany, gdyż wynosi 1,23 zł, więc możemy z czystym sercem poprosić Was o wsparcie naszych sportowców, bez wydawania kokosów na ten cel.