Z życia klubu

ŁUK-DACH gra z Narwią

Do drużyny Partnerów Narwi Ostrołęka dołączył kolejny zawodnik, którym jest firma ŁUK-DACH pana Łukasza Mielnickiego.

Firma ma siedzibę w Szafarczyskach, pod numerem 12. Jak sama nazwa wskazuje nasz nowy Partner zajmuje się produkcją i montażem więźby dachowej, oraz sprzedażą i montażem kompletnych dachów. Początki działalności ŁUK-DACHu sięgają 2005 roku. Z ofertą firmy można zapoznać się na jej stronie internetowej, gdzie obejrzeć można przykładowe realizacje (link tutaj).

ŁUK-DACH jest drugą firmą, która dołączyła do grona Partnerów Narwi w ciągu tygodnia. Po Canexpolu, z siedzibą w Komorowie pod Ostrowią Mazowiecką, będącym reprezentantem terenów na południe od Ostrołęki, przyszła pora na Szafarczyska w położonej na północ gminie Lelis. Zarazem kurpiowscy przedsiębiorcy dołączają do firmy Dach-Met z Czarnowca, działającej w podobnej branży, która wspiera Narew od czasu reaktywacji. Wszystkich obecnych Partnerów Narwi zaś znaleźć można w zakładce Partnerzy.

Witamy serdecznie ŁUK-DACH w drużynie, a kibicom standardowo przypominamy, że wybierając usługi naszych Partnerów, wspieracie funkcjonowanie Narwi!