Młodzież NarwiRocznik 2003Rocznik 2004Rocznik 2005

Młodzież przed wiosną

Wiosną na mazowieckich boiskach zobaczyć będzie można dwa zespoły APN Narew Ostrołęka, prowadzone przez trenerów Marcina Romana i Mariusza Sadłowskiego. Do ekipy z rocznika 2003 dołączeni zostaną najlepsi zawodnicy rocznika 2004.

Znani są już rywale obydwu drużyn w walce o awans do Ekstraligi. W przypadku zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Romana będą to: Legia-Bemowo Warszawa, Legionovia Legionowo, MKS Przasnysz, Podlasie Sokołów Podlaski, Świt Staroźreby, Unia Warszawa i Victoria Sulejówek

Młodsi koledzy w I lidze mazowieckiej trampkarzy rywalizować będą z Agape Białołęka-Warszawa, Białymi Orłami Warszawa, Escolą Warszawa, Legionovią, MKS-em Ciechanów, Mławianką Mława i Stoczniowcem Płock.

Z rocznika 2005 ubył najlepszy strzelec, Miłosz Skowronek, który od początku roku jest zawodnikiem Jagiellonii Białystok. Zespół stracił także trenera, gdyż Paweł Zalewski wyjechał wraz z rodziną do Stanów Zjednoczonych, jego miejsce zajął Mariusz Sadłowski, który prowadził dotąd w I lidze mazowieckiej (i w Ekstralidze) rocznik 2004.

Starsza drużyna również może stracić dwa ważne ogniwa, gdyż bramkarz Kacper Stepnowski oraz najlepszy strzelec Kevin Karwowski do rundy wiosennej przygotowują się z seniorami Narwi. O tym, czy włączyć ich do drużyny seniorów już w tej rundzie trener Dariusz Narolewski zadecyduje w najbliższym czasie.