Troszyn zbyt silny

KS CK Troszyn pokonał Narew 6-1 (2-1) w sobotnim meczu sparingowym. Obie drużyny kończyły spotkanie osłabione po czerwonych kartkach dla Kamila Zygmunta i Piotra Kubata.

Bramkę dla Narwi strzelił pięknym uderzeniem Kamil Gontarz, wyrównując stan meczu.

Pierwsza połowa była wyrównana, do 44. minuty Narew remisowała. Kosztowne błędy zaczęły się w drugiej połowie. Po 3-1 posypały się kolejne bramki i goście zasłużenie wysoko wygrali. Narew stać było na uderzenie w poprzeczkę i niewiele więcej.

Narew Ostrołęka: Woźniak (46. Drężek) – Popieniek, Pełtak, Zygmunt (CZ – 70; 70. Przyborowski) – Sobotka (46. Piersa), Markowski (46. Majewski), Bednarczyk (46. Jóźwiak), Gontarz (70. Krawul) – Kuzia (46. Karwowski) – Dąbrowski II (70. Żendzian).