SeniorzyTransfery

Mateusz Dudek wypożyczony

Mateusz Dudek, wychowanek Narwi i drugi bramkarz przez większość rundy jesiennej został wypożyczony do Orła Sypniewo.Dzięki wypożyczeniu siedemnastoletni bramkarz może liczyć na więcej gry, niż miał do tej pory, co niewątpliwie pomoże mu rozwinąć swoje umiejętności. Wypożyczenie trwać ma przez rok, lecz w każdej chwili zawodnik powrócić może do macierzystego klubu.

Mateusz rozpoczął treningi piłkarskie w dniu pierwszego treningu reaktywowanej Narwi. W latach 2016-2018 występował w drużynie juniorów, prowadzonej przez trenera Łukasza Malanowskiego. Z tą drużyną dwukrotnie wygrywał rozgrywki. W sezonie 2017/18 zagrał w ośmiu meczach seniorów, dzięki czemu może wpisać w swoje piłkarskie CV pierwsze trofeum w seniorach, wygraną w lidze i awans do A-klasy. Jesienią Dudek zagrał w czterech meczach ligowych oraz jednym pucharowym.

Obecnie młody bramkarz występuje w meczach sparingowych Orła Sypniewo, grając w nich od jakiegoś czasu po 90 minut. Oprócz niego do Orła przenosi się dwóch wychowanków trenera Malanowskiego, Krystian Burkacki i Damian Mróz, którzy po rozpadzie rocznika nie trenowali, stając się wolnymi zawodnikami.

W dodatku wiosną w Orle występować ma Marcin Gładek, który na rundę jesienną wypożyczony był ze Świtu Baranowo do Narwi. Marcin zagrał w naszych barwach w czterech meczach.

Całej Niebiesko-Czerwonej kolonii życzymy powodzenia w nowym klubie i mamy nadzieję, że występy w nim pozwolą im nabrać doświadczenia.