Seniorzy

Stroje na wiosnę

Sobotni mecz ze Świtem Baranowo będzie pierwszym pojedynkiem Narwi na własnym terenie wiosną 2019 roku. Miały na nim zadebiutować nowe stroje naszych zawodników, wyprodukowane przez firmę Zina. Niestety ze względu na duże zainteresowanie strojami Ziny dostawa opóźni się o tydzień, więc nowe komplety zadebiutują w meczu wyjazdowym w Myszyńcu.

Narwianie ze Świtem zagrają w znanych już kibicom białych koszulkach i granatowych spodenkach i getrach. Kolejne pojedynki, gdy będzie taka możliwość, grać będziemy w czerwonych strojach. Na dołączonym zdjęciu przedstawiamy wygląd koszulek. Spodenki i getry również będą w kolorze czerwonym (ciemniejszym z dwóch odcieni występujących na koszulkach).

Na głównym miejscu pojawia się tym razem Miasto Ostrołęka, które od początku roku zostało głównym Partnerem Narwi. Pod numerem z tyłu koszulki znalazło się miejsce na logo firmy Rado Logistic, natomiast na rękawach widnieją logotypy firm Łuk-Dach, Rubin Gym, TachoTrans i MEBPOL. Wszystkich Partnerów Narwi można zobaczyć na podstronie Partnerzy.

Mamy nadzieję, że nowe stroje spodobają się nie tylko zawodnikom, ale także widzom 🙂