Zbuduj z nami silną Narew!

Od dłuższego czasu do członków zarządu Narwi zgłaszali się Kibice naszego klubu z powtarzającą się kwestią – „Panowie, stwórzcie jakiś projekt, abyśmy mogli wspierać Narew

finansowo, niewielkimi opłatami. Przecież nie płacimy za bilety, możemy pomóc w inny sposób”. Autentycznie te słowa padały regularnie, z ust osób w różnym wieku. Chwilę to trwało, ale możemy z dumą ogłosić powstanie Klubu Kibica „Narwianie”, czyli inicjatywy, która ma łączyć wszystkich, którym dobro Narwi leży na sercu.

Tych 20-letnich i tych 70-letnich.
Tych kibicujących śpiewem i tych przeżywających mecz po cichu.
Tych, którzy kiedyś biegali po boisku w jego koszulkach, i tych, którzy mecze Narwi oglądają przez internet.

Zapraszamy na podstronę Klubu Kibica Narwianie (link tutaj), gdzie można przeczytać regulamin i dowiedzieć się szczegółów. W skrócie chodzi o ustawienie przelewu stałego na rzecz Narwi w stałej miesięcznej kwocie, w zamian za co członek Klubu Kibica otrzymuje szereg korzyści. Przykładowo koszt zakupu gadżetu-cegiełki jest dla niego o połowę niższy, niż dla osoby nie będącej członkiem Klubu. Co jeszcze? Na koniec każdej rundy na meczu zorganizowane zostanie losowanie nagród dla osób będących Narwianami. Szykujemy także specjalne podarunki, które nie będą dostępne w ogólnym obiegu, tylko przekazywane bezpośrednio członkom Klubu. To nie koniec, ale więcej informacji na wspomnianej podstronie.

Zachęcamy do dołączenia do Klubu i… do zobaczenia na meczach!