Młodzież na półmetku

Dzisiaj o 15:00 trampkarze APN Narew zagrają na wyjeździe z Escolą Varsovia Warszawa, czyli szkółką FC Barcelona. Przy tej okazji przedstawiamy dotychczasowe wyniki grup 2003 i 2005, występujących w I lidze mazowieckiej.

Wczoraj niespodziewanej porażki z czerwoną latarnią ligi doznali starsi chłopcy, trochę na własne życzenie. Kiedy na wyjeździe dostaje się czerwoną kartkę w pierwszej minucie drugiej połowy, to wiadomo, że będzie trudno zachować wynik. Pewnym usprawiedliwieniem jest też gra w środku tygodnia, kiedy nie każdemu udaje się wyjść wcześniej ze szkoły. Pomimo tego potknięcia zawodnicy trenera Marcina Romana na półmetku ligi zachowują bezpieczną czwartą pozycję w tabeli.

APN Narew Ostrołęka – rocznik 2003
I liga mazowiecka B2 (junior młodszy)
Trener: Marcin Roman

Wyniki:
23.03.2019 D Świt Staroźreby 0-0
31.03.2019 W Legia Bemowo Warszawa 2-0 (Brodowski, Grodzki)
06.04.2019 D Legionovia 1-2 (samobójcza)
13.04.2019 D Unia Warszawa 1-1 (Brodowski)
19.04.2019 W Victoria Sulejówek 0-2
27.04.2019 D MKS Przasnysz 3-2 (Grodzki, Szczepanek, Brodowski)
05.05.2019 W Podlasie Sokołów 3-1 (Szczepanek dwie, Petrosjan)
08.05.2019 W Świt Staroźreby 2-3 (Petrosjan, Niedźwiecki; Ż/CZK Grudziński 46)

Kolejne mecze: 11.05. (D) Legia Bemowo, 18.05. (W) Legionovia, 26.05. (W) Unia Warszawa, 02.06. (D) Victoria Sulejówek, 09.06. (W) MKS Przasnysz, 15.06. (D) Podlasie Sokołów.

Strzelcy: 3 – Eryk Brodowski, Szymon Szczepanek, 2 – Mieszko Grodzki, Andranik Petrosjan, 1 – Mateusz Grudziński, Kacper Niedźwiecki.

8. Świt Staroźeby – 6 pkt

Młodsza grupa, prowadzona przez trenera Mariusza Sadłowskiego, miała za sobą piękną serię wysokich zwycięstw, nad Mławianką, Ciechanowem i Stoczniowcem Płock, ale w miniony weekend kubeł zimnej wody na młode głowy wylała Legionovia, wbijając naszym zawodnikom aż siedem bramek. Legionovia i Agape Białołęka to zdecydowani faworyci do awansu do Ekstraligi.

APN Narew Ostrołęka – rocznik 2005
I liga mazowiecka C2 (trampkarz)
Trener: Mariusz Sadłowski

Wyniki:
24.03.2019 W Escola Warszawa 1-3 (Borkowski)
31.03.2019 W Białe Orły Warszawa 1-2 (Ciecierski)
07.04.2019 D Agape Białołęka-Warszawa 1-2 (Borkowski)
14.04.2019 D Mławianka Mława 3-1 (M.Trzciński, Ciecierski dwie)
18.04.2019 W MKS Ciechanów 5-0 (Roman, Deptuła, Ciecierski, Krukowski, Zięba)
28.04.2019 D Stoczniowiec Płock 3-0 (Zięba, Borkowski, Ciecierski)
04.05.2019 W Legionovia 0-7

Kolejne mecze: 09.05. (W) Escola, 12.05. (D) Białe Orły, 18.05. (W) Agape, 26.05. (W) Mławianka, 02.06. (D) Ciechanów, 09.06. (W) Stoczniowiec, 15.06. (D) Legionovia.

Strzelcy: 5 – Kacper Ciecierski, 3 – Aleksander Borkowski, 2 – Adam Zięba, 1 – Adam Deptuła, Igor Krukowski, Krystian Roman, Marcin Trzciński.

1. Agape Białołęka-Warszawa – 18 pkt (8 meczów)