W niedzielę mecz na szczycie!


W niedzielę o 13:00 dojdzie do jednego z najważmiejszych pojedynków ligowych w tym sezonie. Niepokonana wiosną Narew zmierzy się na stadionie przy ul. Partyzantów z liderem

po rundzie jesiennej, Konopianką Konopki. Narew, Konopianka i GKS Pokrzywnica, który obecnie prowadzi w tabeli, są obecnie głównymi faworytami do zajęcia dwóch czołowych miejsc, gwarantujących bezpośredni awans. Trzeci zespół ligi grać będzie w barażach z przedstawicielem okręgówki. Pokrzywnica i Narew mają po 44 punkty, Konopianka 43, a czwarty Bartnik Myszyniec ma już tylko 32 punkty. W tabeli wiosny prowadzi zaś Narew – komplet 24 punktów, przed Pokrzywnicą – 19, Konopianką i Rzekuniem – po 14. Bezpośrednie starcie zespołów ze ścisłej czołówki oznacza punkty, w których różnicę trudno później zniwelować. Niedzielny mecz można nazwać więc „spotkaniem o sześć punktów”!

Co więcej, jesienią Narew przegrała w Morawach z Konopianką aż 0-3, co było kubłem zimnej wody, ale zarazem początkiem przebudowy drużyny, którą przejął najpierw tymczasowo Marian Szarama, a następnie Darousz Narolewski. Czas więc na rewanż!

Inne atrakcje:

 
Na meczu można będzie wygrać na weekend Opla Crossland X, którego użycza Salon Samochodowy OSCAR. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy nabyć cegiełkę na rzecz klubu w kwocie minimum 5 zł, lub zakupuć gadżet klubowy (będący również cegiełką; będą szaliki i flagi). Dodatkowo, w związku z tym, iż nasz mecz wpisuje się w okres, w którym obchodzone są Dni Ostrołęki, przeprowadzomy zostanie konkurs dla najmłodszych. Nagrody dla jego uczestników ufundował Urząd Miasta Ostrołęki.