LigaSeniorzy

Hit na Dzień Dziecka

Zapraszamy w Dzień Dziecka o godzinie 16:00 na stadion przy ul. Partyzantów 3 na osiedlu Wojciechowice, gdzie Narew podejmie GKS Pokrzywnica w meczu pomiędzy pierwszą i trzecią drużyną ligi.

Pokrzywnica obecnie prowadzi, mając 48 punktów (bramki 61-27), Narew jest trzecia z dorobkiem 45 punktów (bramki 55-28). Jeśli chodzi o obecną formę, oba zespoły zajmują czołowe miejsca w lidze: Pokrzywnica w ostatnich pięciu meczach wygrała cztery razy, raz zremisowała; Narew wygrała trzy razy, raz zremisowała i raz przegrała (taki sam bilans ma… Boruta Kuczbork, jednak klub ten wypada gorzej w bramkach). W tabeli wiosny z kolei prowadzi Narew (25 punktów, bramki 29-11), przed Pokrzywnicą (23 punkty, 28-12). To wszystko wskazuje, że czeka nas mecz na najwyższym ligowym poziomie.

W drużynie gości warto zwrócić uwagę na Łukasza Olejnika, który zagrał dotąd w 23 meczach, a zdobył już 25 bramek. Jest on obecnie liderem strzelców naszej ligi. Kolejni na liście strzelców przedstawiciele Pokrzywnicy to Michał Brodowski i Marcin Michalski, którzy ustrzelili po 9 bramek.

Sędzią głównym spotkania będzie pan Paweł Gwiazda, który… w piłce nożnej halowej należy do elitarnej grupy arbitrów Top Amator PZPN. W piłce trawiastej sędziuje on czwartą ligę a przed rozpoczęciem rundy otrzymał nominację do sędziowania w III lidze. Gwieździe pomagać będą na liniach panowie Osiński i Mikołajewski.

Jako, że mecz wypadł nam w Dzień Dziecka, w przerwie przeprowadzony zostanie konkurs dla dzieci z nagrodami ufundowanymi przez Urząd Miasta Ostrołęki. Zapraszamy do wzięcia udziału 🙂

Co więcej, kolejny raz będzie można wygrać „Samochód na Weekend”, przygotowany przez Salon Samochodowy OSCAR w Ostrołęce. Tym razem będzie to Fiat 500L, widoczny na zdjęciu poniżej. Aby wziąć udział w losowaniu samochodu w przerwie należy zakupić dowolny gadżet klubowy lub cegiełkę na działalność Narwi, w kwocie minimum 5 zł. Zapraszamy i życzymy powodzenia w losowaniu.