Piłkarski thriller dla Narwi

W bardzo emocjonującym starciu czołowych zespołów ligi górą Narew, która pokonała GKS Pokrzywnica 3-2. Do przerwy Narew wygrywała 2-0 i wyglądała na tyle dobrze, że kolejne gole zdawały się tylko kwestią czasu. Bramki padły, ale dwie dla Pokrzywnicy, natomiast po nerwowej końcówce gdzie sunęły akcje za akcją, decydujący cios zadali Narwianie.

Pierwszą bramkę Narew zdobyła w 21. minucie, kiedy po rzucie rożnym piłkę w pole karne „pół-przewrotką” zgrywał Kamil Gontarz. Dotarła ona do Tomasza Niedźwieckiego, który z zimną krwią zrobił swoje i było 1-0. Później nasi zawodnicy mieli dobrą sytuację po pięknej akcji z udziałem Pawła Kuzi, który przedryblował kilku zawodników. Kilka minut później Kamil Gontarz przejął piłkę zagrywaną przez rywali, przeszedł trzech piłkarzy Pokrzywnicy i wystawił piłkę Niedźwieckiemu. Ten położył bramkarza gości i pomimo rozpaczliwie interweniującego obrońcy, strzelił na 2-0.

Po obejrzeniu powtórek można powiedzieć, że pierwszy gol dla gości padł ze spalonego, po długim zagraniu ze środka pola. Sędziowie nie podnieśli jednak chorągiewki i Kamil Borucki płaskim strzałem w długi róg bramki zdobył bramkę kontaktową. Drugi gol padł po kolejnej długiej piłce, tym razem wydawało się, że Adrian Drężek miał już piłkę w rękach, ale po pechowej interwencji piłka wpadła do bramki tuż przy słupku. Wyrównanie tylko rozochociło gości, którzy atakowali licząc na zwycięską bramkę, szczególnie wykorzystując swoją lewą flankę, z doświadczonym Emilem Rembiejewskim. Kiedy zaczęło się robić już bardzo nerwowo, Narew przeprowadziła kontratak, do zagrania Tomasza Jóźwiaka doszedł Konrad Sobotka i strzałem z bliska pokonał bramkarza Pokrzywnicy.