Przynajmniej jeden mecz Narwi w KuszoTV

W sobotę, 15 stycznia w legionowskiej hali MOSiR odbywać się będą Mistrzostwa Mazowsza w Piłce Halowej Seniorów. Będzie to jeden z największych halowych turniejów w okresie przygotowawczym. W piłkarskich zmaganiach wystąpi 10 seniorskich zespołów piłkarskich z terenu całego Mazowsza. Kibice zgromadzeni na legionowskim obiekcie zobaczą kluby występujące w różnych klasach rozgrywkowych, poczynając od Ekstraklasy, a kończąc na IV lidze. W zawodach
udział wezmą: Legia Warszawa, Dolcan Ząbki, Znicz Pruszków, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, OKS Otwock, GLKS Nadarzyn, Narew Ostrołęka, Ursus Warszawa, Hutnik Warszawa oraz Legionovia Legionowo będąca gospodarzem turnieju.

Patronat nad turniejem objął Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Dzięki współpracy klubu Legionovia Legionowo i telewizji internetowej KuszoTV.pl z turnieju
zrealizowana zostanie internetowa transmisja na żywo. Transmisję będzie można obejrzeć na stronie internetowej KuszoTV.pl (http://www.kuszotv.pl). Niewymagana jest instalacja żadnych dodatkowych aplikacji czy plug-inów, nie ma też ograniczeń terytorialnych. Dostęp do transmisji jest bezpłatny dla wszystkich użytkowników.
Podczas internetowej transmisji na żywo będzie można obejrzeć nie tylko bezpośrednie relacje z poszczególnych meczów, a także wywiady z zawodnikami, trenerami i działaczami sportowymi.

Jednym z gości w studio będzie m.in. prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, Pan Zdzisław Łazarczyk. Mecze na antenie KuszoTV.pl komentował będzie Marcin Orłowski.

Oto plan transmisji z turnieju:
12:30 Studio – rozpoczęcie transmisji
12:40 Narew Ostrołęka – Znicz Pruszków
13:00 Legionovia Legionowo – Hutnik Warszawa
13:30 Dolcan Ząbki – Start Otwock
13:50 GLKS Nadarzyn – Legia Warszawa
14:50 Start Otwock – Legia Warszawa
15:10 Dolcan Ząbki – Ursus Warszawa
15:50 Legia Warszawa – Dolcan Ząbki
17:00 Mecz o 3. miejsce
17:30 Mecz finałowy
18:00 Studio – zakończenie transmisji