LigaSeniorzyTransfery

Transfery z klubu

W miniony weekend ruszyły rozgrywki A-klasy, niedługo wystartuje także B-klasa, a więc kluby z niższych klas rozgrywkowych pozyskują zawodników, także z Narwi. Ostatnie dni przyniosły przypieczętowanie kilku ruchów transferowych z Narwi do okolicznych klubów.

Damian Cendrowski – 23 lata, obrońca. Damian pozostaje na poziomie ligi okręgowej. Został wypożyczony do grającego w podlaskiej okręgówce spadkowicza z IV ligi, KS Śniadowo. Jego kolegą z zespołu będzie Paweł Zalewski, napastnik, którego Narew testowała w okresie przygotowawczym. Damian w Narwi zagrał wiosną w 6 meczach.

Piotr Dąbrowski (I) – 25 lat, obrońca. Piotr przechodzi na stałe do Orła Sypniewo, do którego był wypożyczony w rundzie wiosennej.  Piotrek w Narwi rozegrał dotąd łącznie 40 meczów ligowych i strzelił potężnymi strzałami 3 bramki.

Daniel Dulewicz – 17 lat, obrońca. Będący wychowankiem Narwi Daniel został wypożyczony wiosną do Świtu Baranowo, gdzie zadebiutował w piłce seniorskiej, zaliczając 5 występów w A-klasie. Jego ówczesny klub spadł z ligi i będzie grać w sezonie 2019/20 w B-klasie. Włodarze Świtu zdecydowali się wypożyczyć Daniela na kolejny rok.

Jakub Grzyb – 20 lat, obrońca. Kuba zagrał w Narwi w przeciągu dwóch sezonów w 9 meczach ligowych (3 w B-klasie, 6 w A-klasie). Ze względu na szkołę nie mógł trenować i występować tak regularnie, jak sam by chciał i jak oczekiwałby tego trener. Do Narwi był wypożyczony z klubu UKS Narew Ostrołęka, który tym razem przetransferował go do Rzekunianki Rzekuń. W niedzielę Kuba zadebiutował w nowym klubie w meczu z KS Wąsewo, ale opuścił boisko jeszcze w pierwszej połowie z powodu kontuzji.

Igor Kaliszewski – 22 lata, bramkarz. Igor jest wychowankiem Narwi i trenera Waldemara Marczaka, który prowadzi obecnie drużynę Orza Goworowo. Młody bramkarz rozegrał 9 meczów w Narwi w B-klasie, będąc przez pewien czas podstawowym bramkarzem, do czasu przyjścia Daniela Woźniaka. W minionym sezonie pełnił funkcję trzeciego bramkarza, nie notując nawet jednego występu. Transfer do Orza ma mu zapewnić większe szanse na grę.

Dziękujemy za reprezentowanie Niebiesko-Czerwonych barw i życzymy powodzenia w nowych klubach. O wypożyczeniu Damiana Słowika do MKS Przasnysz już pisaliśmy. Z innymi klubami związać się mogą jeszcze Mateusz Dudek, Jakub Żendzian, Adrian Piersa i Krzysztof Przyborowski.