Rocznik 2006 wygrywa w Ekstralidze

Środa była dobrym dniem dla Narwi – oprócz zwycięstwa seniorów w Pucharze Polski z KS Wąsewo, pierwsze zwycięstwo po awansie do Ekstraligi odnieśli chłopcy z rocznika 2006. Podopieczni trenerów Cezarego Stachowicza i Arkadiusza Romana wygrali wysoko 4-1 z faworyzowaną FFA Warszawa.

Wydaje się, że chłopcy zapłacili już frycowe, kiedy dwukrotnie dali sobie wyrwać z rąk korzystne rezultaty. Najpierw w pierwszej kolejce remisowali z Pogonią Siedlce 1-1, by dać sobie strzelić bramkę w ostatniej akcji meczu. W trzeciej kolejce zaś wygrywali z Varsovią Warszawa 2-0, aby ostatecznie… przegrać 2-4. Było to zaledwie dwa dni temu, więc tym bardziej cieszy, że zawodnicy APN Narew podnieśli się i na własnym boisku wywalczyli cenne zwycięstwo.

Poza wspomnianymi rezultatami nasi młodzi zawodnicy zaliczyli też bardzo wysoką porażkę z Legią Warszawa na Łazienkowskiej w Warszawie. Małym pocieszeniem może być fakt, że także Wisła Płock „przyjęła” od Legii dwucyfrówkę.

W sobotę o 11:00 rocznik 2006 grać będzie na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce z Juniorem Radom. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, wstęp wolny.

04.09.2019, Ostrołęka
Ekstraliga Trampkarzy C2
APN Narew Ostrołęka – FFA Warszawa 4-1 (2-1)

Bramki: Hubert Szmigiel 29, 75, Kuba Trzciński 32, Dominik Borowiecki 78 – Jan Faberski 19

APN Narew Ostrołęka: Drężek – Radziński, Olszewski, Ciężar, Dymarczyk – Blat, Jastrzębski, Stachacz, Borowiecki, Szmigiel – Trzciński. Oraz: Stolarczyk – Tadrzak, Zera, Olender, Laszczkowski, Łyziński.
Trener: Cezary Stachowicz
II trener: Arkadiusz Roman