LigaSeniorzy

Hybrydowy Hyundai na weekend

Na mecz z Mławianką Mława przygotowaliśmy dla wszystkich kibiców kilka atrakcji. Przykładowo wiemy już, jaki samochód będzie do wygrania na weekend, w kolejnym konkursie organizowanym wraz z Partnerem Narwi, Salonem Samochodowym Oscar. Czeka na Was nowa hybryda, Hyundai Ioniq Hybrid.

Czegoś więcej na temat pojazdu można dowiedzieć się z poniższego filmiku, na którym testowany jest taki Hyundai. Najlepiej jednak wziąć udział w konkursie meczowym i wygrać go na osobiste dużo dłuższe niż film testy 🙂 Tak, jak poprzednio, samochód będzie do odebrania na następny weekend, czyli w sam raz, aby wybrać się nim na mecz Iskra Krasne – Narew.

 

Poza pojazdem z Oscara będziecie mogli wygrać także pakiet kibica, składający się z białej koszulki z herbem, dwóch flag na samochody / wózki dziecięce / okna / meble itp. oraz szalika. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w losowaniu obydwu nagród? Należy zakupić cegiełkę na rzecz klubu, w postaci dowolnego gadżetu o wartości przynajmniej 5 zł.

Skoro mowa o 5 zł, to prosimy o to, by pamiętać o odłożeniu takiej kwoty na bilet wstępu na mecz. Jak już informowaliśmy, kobiety i dzieci do lat 12 wchodzą za darmo. Zwolnieni z płatności za bilety są także członkowie Klubu Kibica „Narwianie„.

Na meczu będzie też ostatnia możliwość, aby zapisać się na koszulki meczowe Narwi z sezonu 2019/2020. Dotychczas zamówiliście dokładnie 60 takich koszulek. Cały zysk z nich uzyskany, przeznaczony jest na bieżącą działalność klubu. Koszulki oraz inne gadżety są o połowę tańsze dla członków programu „Narwianie”.

 


Kolejny konkurs prowadzimy na naszym koncie na Facebooku (link), gdzie można również wygrać pakiet kibica w postaci szalika, dwóch flag oraz koszulki z herbem. Aby wygrać należy w komentarzu prawidłowo wytypować wynik meczu Narew Ostrołęka – Mławianka Mława, prawidłowo wytypować strzelca pierwszej bramki dla Narwi, polubić i udostępnić publicznie zdjęcie konkursowe na Facebooku.