AkademiaRocznik 2009

Turniej dla orlików w niedzielę

W niedzielę 29 września na boisku typu orlik przy Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce zostanie przeprowadzony turniej dla dziesięciolatków, czyli zgodnie z polską piłkarską nomenklaturą – orlików. Stąd też brzmiąca lekko z angielska nazwa APN Orlik Cup. Rocznik 2009 Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej, prowadzony na turnieju przez trenera Piotra Żebrowskiego będzie miał okazję zagrać podzielony na dwa zespoły, z rywalami z ościennych powiatów.

I tak, powiat ostrołęcki reprezentować będą Kurpiowska Akademia Sportowa z Kadzidła oraz AP Waleczni z Olszewa-Borek, powiat ostrowski – Football Dream Passion i UKS AP z Ostrowi Mazowieckiej, powiat łomżyński – Lider Łomża i być może MŁKS Łomża (dzisiaj się to okaże). Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00, a zakończy do ok. 16:00.

Zapraszamy wszystkich, którzy znajdą chęci i czas na sportowe piłkarskie emocje w wykonaniu najmłodszych. W organizacji turnieju pomagać będą działacze Narwi, stąd będzie tam też możliwość zakupu książki o naszym klubie.