Historia

Zaproszenie na promocję książki

Co prawda już na meczu z Soną Nowe Miasto można było nabyć najnowszą książkę o historii Narwi Ostrołęka, ale dopiero w czwartek odbędzie się jej oficjalna prezentacja. Zapraszam w czwartkowy wieczór o godzinie 18:00 do lokalu „Warownia” przy ul. Głowackiego 39 w Ostrołęce.

Na miejscu będzie można porozmawiać o latach dawno minionych i tych całkiem niedawnych, przy archiwalnych zdjęciach i kawie/piwie/sokach. Sport jest tematem dosyć luźnym, dlatego spotkanie będzie również beż zbędnego nadęcia, po prostu pogawędką sympatyków sportu w towarzystwie o podobnych zainteresowaniach. Będzie też można nabyć książkę o Narwi (w cenie 40 zł).

Warto przekazać informację zawodnikom, trenerom i działaczom związanym z innymi dyscyplinami, niż piłka nożna, gdyż na 368 stronach opisanych jest kilkanaście dyscyplin, w tym wszystkie trzynaście sekcji, które istniały w ramach Narwi (boks, brydż sportowy, kajakarstwo, kolarstwo, kulturystyka, lekkoatletyka, piłka nożna, piłka siatkowa kobiet i mężczyzn, pływanie, podnoszenie ciężarów, tenis stołowy, tenis ziemny). Myślę, że warto postawić na swojej półce pamiątkę po sportowych karierach lub przygodach własnych, albo rodziców.

Zapraszam!
Tomasz Mrozek