Wiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

„Nasi” na Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów

19 października odbędzie się w Ostrołęce kolejna edycja „Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów”, tym razem z narwiańskimi smaczkami. Po pierwsze w gronie partnerów KKM jest sekcja pływania Narwi, a po drugie można będzie na gali obejrzeć walki zawodników związanych z Niebiesko-Czerwonymi. Na ringu pojawią się Emil Chorążewicz i Filip Falkowski. Ten pierwszy jeszcze niedawno biegał po boiskach ligowych w naszych barwach, drugi zaś jest wiernym kibicem, często prowadzącym doping na meczach Narwi.

Obydwaj fajterzy trenują w warszawskich klubach, odpowiednio w Knock-Oucie Bielany Warszawa i Siexa Team Warszawa. Chorążewicz ma za sobą sześć walk, w tym dwie na niedawno rozegranym Pucharze Polski w Jarosławiu, gdzie zdobył brązowy medal. Pokonał tam Piotra Łojasa z Nowego Targu oraz przegrał w półfinale niejednogłośną decyzją z Bartoszem Frycem z Oświęcimia. Fryc zdobył później złoty medal Pucharu Polski. W sobotę 5 października Emil Chorążewicz zawalczy jeszcze na gali w Piasecznie – „Piaseczno Fight Night”, będącym (jak piszą organizatorzy) częścią cyklu walk profesjonalnych.

Pięć walk stoczył już Filip Falkowski, z czego najważniejszą była ta o Puchar Mazur, wygrana przez Filipa. Jego rywalem na ostrołęckiej gali będzie starszy i bardziej doświadczony zawodnik z Lublina. W niższej kategorii wagowej wystartuje Patryk Bielewicz, czyli… były młody piłkarz Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej, z rocznika 2003. Jego rywalem będzie młody Czeczen, Magomed Bajtajew reprezentujący barwy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate z Zambrowa.

  • Kategoria K1 PRO AM do 75 kg: Emil Chorążewicz (Knock Out Bielany Warszawa) – Błażej Sarnacki (Gimnazjon Kuźnia Wyszków)
  • Kategoria K1 PRO AM do 81 kg: Filip Falkowski (Siexa Team Warszawa) – Marcin Wartacz (Fight Gym Lublin)

 

Zarówno Filip jak i Emil nie ukrywają swojego przywiązania do Narwi i jej barw, zatem serdecznie zapraszamy na trybuny hali im. Arkadiusza Gołasia, w celu wsparcia „naszych” ludzi! Gala nie będzie kolidowała z meczem Narwi z Mazowszem Jednorożec, który zakończy się około godziny 17:00 (gala startuje o 19:00).