AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2004

Juniorzy w I lidze mazowieckiej!

Do końca „młodzieżowego sezonu” pozostał jeszcze jeden mecz, ale juniorzy młodsi Akademii zapewnili sobie już zwycięstwo w lidze i awans do I ligi mazowieckiej, w której zagrają wiosną. Drużyna trenera Mariusza Sadłowskiego zwyciężyła ze swoim głównym kontrkandydatem do awansu, APN Olimp Ciechanów 4-0 na własnym boisku, pieczętując promocję.

W rundzie wiosennej chłopcy już jako APN Narew Ostrołęka mierzyć się będą z zespołami z Warszawy, Ciechanowa, Płocka i okolic.

– Sobotni mecz przebiegał zupełnie pod nasze dyktando, szczególnie w pierwszej połowie, w której szybko wyszliśmy na prowadzenie i zwiększaliśmy równie szybko wynik. Drugą połowę zagraliśmy już bardziej na luzie, spokojnie utrzymując rezultat – powiedział trener Mariusz Sadłowski.

Ostatnie spotkanie juniorzy zagrają 19 października o 11:00 na wyjeździe z GKS-em Strzegowo, który mecz w Ostrołęce oddał walkowerem. W drugim meczu kolejki APN Olimp Ciechanów podejmie Ostrovię Ostrów Mazowiecka, ale nawet w przypadku zwycięstwa nie minie już naszego zespołu.

Aktualna tabela:

  1. APN Ostrołęka – 15 punktów, bramki 37-1
  2. APN Olimp Ciechanów – 9 punktów, bramki 18-8
  3. GKS Strzegowo – 3 punkty, bramki 6-17
  4. Ostrovia Ostrów Mazowiecka – 3 punkty, bramki 5-40

 

13.10.2019, Ostrołęka
I liga okręgowa juniorów młodszych B2, rocznik 2004
APN Ostrołęka – APN Olimp Ciechanów 4-0 (4-0)

Bramki: Szymon Szczepanek 4, 15, Konrad Drężek 20, 22.
Niewykorzystany rzut karny: Krystian Marciniak.

APN Ostrołęka: Marciniak – Gocłowski, Banach, Krupa (87. Górski), Szczubełek (89. Ciak), Grudziński, Bieńkowski, Drężek, Kozłowski, Szczepanek (89. Kowalczyk), Klec.
Trener: Mariusz Sadłowski