VideoZ życia klubu

Dobry Falkowski, świetny Chorążewicz!

W sobotni wieczór odbyły się walki kolejnej edycji Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, organizowanej przez UKS Fight Academy Ostrołęka. Udział wzięli dwaj zawodnicy związani z Narwią – Filip Falkowski i Emil Chorążewicz.

Wierny kibic Narwi, Filip Falkowski swoją walkę przegrał z Ernestem Stachurskim, byłym mistrzem Polski. Filip wstydu nie przyniósł, prezentując się z naprawdę dobrej strony. W samych superlatywach możemy też mówić o byłym piłkarzu Narwi, Emilu Chorążewiczu, którego walka była ozdobą gali. Emil zdecydowanie przeważał przez wszystkie trzy rundy walki z zawodnikiem mającym w swoim dorobku tytuł wicemistrza świata z tego roku, Błażejem Sarnackim. Warto zaznaczyć, że nasz były skrzydłowy do boju wybiegł w koszulce Narwi z tego sezonu.

Obie walki rozgrzały publiczność do czerwoności, a w zasadzie do „niebiesko-czerwoności”, bo po hali niosły się przyśpiewki znane z meczów Narwi.

Panowie, gratulujemy! Poniżej przedstawiamy nagranie z walki Chorążewicz – Sarnacki. Więcej zdjęć dostępnych jest tutaj.

 

foto i video: Mateusz Pełtak (moja-ostroleka.pl)