Z życia klubu

Piłkarskie Asy w naszej talii

Zarząd klubu MZKS Narew Ostrołęka nawiązał współpracę z twórcami youtubowego kanału Piłkarskie Asy (link tutaj). Na mocy tej współpracy prowadzący kanał Mateusz i Karol będą przygotowywali materiały video dotyczące Narwi, przeprowadzali wywiady i montowali skróty. Będą także dużym wsparciem w codziennym „medialnym życiu” klubu.

„Piłkarskie Asy to projekt w stu procentach spontaniczny, po prostu wziąłem kamerę i pojechaliśmy na mecz. Kiedy pojawiła się oferta z Narwi Ostrołęka, byliśmy w szoku. Jesteśmy kibicami „Dumy Kurpi” i praca dla klubu będzie dla nas zaszczytem” – mówi twórca kanału, Mateusz Deluga. „Chcemy pomoc Narwi mocniej zaistnieć w social mediach” – dodaje Mateusz. Wraz z nim kanał prowadzi Karol Wesołowski, który jeszcze niedawno był bramkarzem w odradzającej się Narwi i zagrał w jej barwach w 5 meczach ligowych oraz kilkunastu sparingach.

– Od piętnastu lat prowadziłem klubowe media w pojedynkę, więc po prostu nie mogłem przepuścić możliwości pozyskania kogoś nowego. Świeża krew i świeże spojrzenie na media i, powstałe w międzyczasie, „social media” jest niezbędna. Tym bardziej, że działając w zarządzie klubu mam obecnie dużo więcej obowiązków, niż w poprzednich latach. Materiały „Piłkarskich Asów” spotkały się z bardzo dobrym odbiorem, pytano nas czy może być ich więcej. Bardzo się cieszymy, że Mateusz i Karol są z nami na pokładzie i życzymy im owocnej współpracy – powiedział rzecznik prasowy Narwi, Tomasz Mrozek.

Możemy zdradzić, że w przyszłym tygodniu powinno pojawić się pierwsze nagranie przygotowane już po „dopięciu” oficjalnej współpracy z Narwią – będzie to wywiad z trenerem Dariuszem Narolewskim.

Zapraszamy na facebooka Narwi (link tutaj), na Instragrama (użytkownik mzksnarew), kanał na Youtube (link tutaj) oraz do ponownego oglądania naszej strony 🙂

 

 

fot. Anita Szymańska

fot. główne: TM