SeniorzySparingiZdjęcia

Pierwsze granie za nami. 2-4 z Wasilkowem

Pierwszy sparing Narwi przed rundą wiosenną sezonu 2019/2020 zakończył się wynikiem 4-2 dla naszych rywali. Byli nimi trzecioligowcy z KS Wasilków. Do przerwy zespół trenera Dariusza Narolewskiego przegrywał 1-3.

Narwianie wystąpili w nietypowym składzie, gdzie trener próbował zawodników na różnych pozycjach. Przykładowo w drugiej połowie Michał Markowski grał na środku obrony. Co do wyniku, który oczywiście jest sprawą drugorzędną, to otworzył go Mariusz Marczak, po podaniu Przemysława Olesińskiego. Następnie trzy bramki zdobyli przyjezdni i tak się skończyła pierwsza połowa. W drugiej, po akcji lewą stroną to oni rozpoczęli strzelanie. Bramkę na 2-4 dla Narwi zdobył Konrad Drężek, który dotąd występował w drużynie juniorów APN Narew Ostrołęka.

Narew Ostrołęka – KS Wasilków 2-4 (1-3)
Bramki dla Narwi: Marczak, K. Drężek

Narew (skład wyjściowy): Radczenko – Skorupka, Borkowski, Pełtak, Niedźwiecki – Cychol, Strzeżysz, Marczak, Gontarz, Jastrzębski – Olesiński. Oraz: Stepnowski – Dworecki, Popieniek, Markowski, Cendrowski, Kuzia, Jóźwiak, Kiernozek, Dąbrowski, Karwowski, Turek, Białobrzeski, K. Drężek, Mocarski.

Widzów: ok. 75
Sędziował: Piotr Dzwonkowski

GALERIA

fot. Robert Kępisty

 

Więcej zdjęć tutaj.