Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce!

Niedawne ogłoszenie porozumienia pomiędzy ostrołęckimi klubami to część większego planu, jaki mamy na rozwój miejscowej piłki nożnej. Kolejnym wykonanym krokiem, jest powołanie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce, którą zajmować się będzie Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej.

Klub doszedł do porozumienia z dyrekcją Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 w Ostrołęce, odnośnie powołania od początku roku szkolnego 2020/21 klasy typowo piłkarskiej. Już teraz zachęcamy do zgłaszania się chętnych osób, które chciałyby podnieść swoje umiejętności sportowe. SMS daje taką szansę, m.in. dzięki temu, że zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać aż przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu. Daje to nieporównywalnie większe możliwości, niż treningi klubowe.

Dotychczas, aby mieć takie możliwości, młodzież musiała wyjeżdżać do innych miast, teraz jest okazja, by kolejne roczniki z Ostrołęki i okolic szkoliły się na miejscu. Treningi prowadzić mają doświadczeni trenerzy piłki nożnej z licencjami UEFA A i UEFA B, związani z Ostrołęcką Akademią Piłki Nożnej. Do dyspozycji uczniów będą boiska szkolne oraz kompleks obiektów przy ul. Partyzantów 3. Młodzież będzie miała możliwość występowania w I lidze mazowieckiej w drużynie APN Narew Ostrołęka.

Prosimy o przekazanie informacji osobom, które mogą być zainteresowane nauką na takim kierunku.

Chętnych zapraszamy do kontaktu z APN:
– email: apnostroleka@gmail.com
– telefon: 793-678-643 – prezes Marcin Roman

Zapraszamy!